triathlon

Nie czekaj

Jedną z najbardziej wszechstronnych dyscyplin sportowych jest triathlon. To aktywność, która jest kombinacją trzech różnych konkurencji: pływania, kolarstwa i biegania. Triathlon jest wymagającym trójbojem, w którym liczy się wytrzymałość i siła fizyczna. Jako KOZAK TEAM przygotowujemy triathlonistów do startów w zawodach. Wdrażamy różnorodne treningi, które mają na celu rozwinąć każdego zawodnika pod kątem kondycyjnym, motorycznym i technicznym.

Sprawdź naszą specjalną ofertę treningową, która została przygotowana specjalnie dla osób chcących doskonalić swoje umiejętności pływackie, biegowe i kolarskie.

 

 • Oferta grupowa dla triathlonistów – treningi pływackie
 • Grupowe treningi funkcjonalne dla triathlonistów
 • Indywidualny plan treningowy – triathlon
 • Treningi na wodach otwartych
 • Pakiety treningowe z indywidualnymi treningami
Oferta grupowa dla triathlonistów – treningi pływackie

Na treningach grupowych skupiamy się na poprawie wytrzymałości, siły i szybkości. Uwzględniamy wszystkie techniki, dzięki którym trenujący mogą sukcesywnie zaliczać progres. Szlifowanie umiejętności w grupie jest czynnikiem niezwykle motywującym i potrzebnym. Oprócz fachowego podejścia instruktorskiego oferujemy także możliwość trenowania w zgranej ekipie ćwiczących. Niezmiennie towarzyszy nam motto: Trenujemy, wspieramy, motywujemy.

Grupowe treningi funkcjonalne dla triathlonistów

Triathlon to wymagający sport, który wymaga znakomitego przygotowania. Zmorą wielu sportowców  są kontuzje, które mogą pojawiać się w najmniej oczekiwanych momentach. Wiedząc o tym, jak ważny jest proces regeneracyjny, przygotowaliśmy dla ćwiczących specjalne treningi funkcjonalne. Mają one na celu wzmocnić organizm i przygotować ciało do intensywnego wysiłku. Treningi funkcjonalne KOZAK TEAM odbywają się tuż przed treningiem pływackim. Działają one nie tylko wzmacniająco, ale także rozgrzewająco na ciało. Pozwalają wydobyć jeszcze większe pokłady energii, która bezpośrednio przekładają się na efektywność ćwiczącego.

Indywidualny plan treningowy – triathlon

Każda osoba ma nieco inny zakres umiejętności. Ćwiczący dysponują różnymi predyspozycjami i przyzwyczajeniami. Indywidualny plan treningowy pozwala w efektywny sposób zaplanować i połączyć treningi trzech dyscyplin sportowych. Uzupełnieniem tradycyjnych treningów triathlonowych jest aktywność na siłowni. Całościowe wzmocnienie organizmu zapobiega nabywaniu kontuzji i pozwala odpowiednio przygotować się do zawodów. Jako certyfikowana trenerka triathlonu plany treningowe ustalam samodzielnie, bazując na doświadczeniu i indywidualnych cechach ćwiczącego.

 

 • Indywidualny zakres aktywności ustalamy po rozmowie z zawodnikiem.
 • Plan treningowy otrzymasz pod koniec każdego tygodnia.
 • Na każdym etapie realizacji treningu masz możliwość wysłania feedbacku.
 • W razie potrzeby plan jest dostosowywany do potrzeb ćwiczącego.
 • Nasi trenerzy są dostępni każdego dnia, co dodatkowo motywuje zawodnika.
Treningi na wodach otwartych 

Triathlon to sport, który jest nierozerwalnie związany z aktywnością na świeżym powietrzu. Oprócz treningów wewnętrznych, organizujemy także aktywności outdoorowe. Wraz ze zbliżającym się sezonem startowym, ćwiczenia przenoszą się z basenu na jezioro. Ma to na celu jak najlepiej przygotować zawodników do startów w formule open water. Uczymy nawigowania na otwartej przestrzeni, obycia w dużym zbiorniku wodnym i realizujemy różne zadania przygotowujące ćwiczących do zbliżających się startów. Dbamy o bezpieczeństwo wszystkich osób zaangażowanych w proces doskonalenia swoich umiejętności pływackich. Trening odbywa się zawsze pod nadzorem Ratownika WOPR.

Pakiety treningowe z indywidualnymi treningami

Chcesz doskonalić swoje umiejętności dotyczące konkretnej dyscypliny sportowej? Przygotowaliśmy specjalne pakiety treningowe z indywidualnymi treningami. Osoba, która skorzysta z takiego planu ma całkowitą dowolność w doborze zakresu treningu. Nad każdą aktywnością czuwa doświadczony instruktor, który sugeruje zastosowanie odpowiednich technik i nadzoruje wykonywanie ćwiczeń. Do wyboru mamy: doskonalenie techniki pływackiej, trening pływacki, trening biegowy, trening kolarski oraz trening personalny. Dla naszych klientów proponujemy dwa warianty pakietów:

 

 • EXCLUSIVE – 4 treningi indywidualne w miesiącu,
 • VIP – 12 treningów w miesiącu.
Triathlon – trening i plan. Oferta Kozak Team

Marzysz o udoskonaleniu swoich predyspozycji triathlonowych? Jesteś w dobrym miejscu. Jeśli szukasz motywacji, wsparcia i profesjonalnej pomocy w osiągnięciu swoich celów sportowych, to serdecznie zapraszam do kontaktu. Razem stworzymy plan dostosowany do Twoich potrzeb i dobierzemy odpowiednie techniki treningowe, które spełnią indywidualne oczekiwania. Jeśli masz jakieś pytania, to z miłą chęcią na wszystkie odpowiem. Aby uzyskać więcej informacji, zapraszam do sekcji kontakt.