Pływanie

Nie czekaj

Pływanie, nauka pływania, trening pływacki, trener pływania, indywidualne lekcje pływania Siemianowice, nauka pływania Katowice

Pływanie to jedna z najbardziej efektywnych dyscyplin sportowych, która angażuje całe ciało do wzmożonej pracy. Uważana jest ona za niezwykle wszechstronną formę aktywności, ponieważ generuje szereg olbrzymich korzyści zdrowotnych – zarówno dla ciała, jak i umysłu. Pływanie wymaga synchronicznej pracy wielu grup mięśni, co w konsekwencji prowadzi do poprawy mobilności, kondycji i wytrzymałości organizmu człowieka. Jako KOZAK TEAM uczymy pływać i doskonalimy umiejętności naszych klientów. Specjalizujemy się w indywidualnych naukach pływania. To najlepszy sposób na to, aby w krótkim czasie zyskać stuprocentowe obycie z wodą.

 

Zapoznaj się z naszą ofertą nauki i doskonalenia technik pływackich. Cechuje nas w pełni personalne podejście do każdej osoby, która chce z nami współdziałać. Zapraszamy na basen! • Nauka pływania od podstaw – trening dla początkujących
 • Doskonalenie techniki pływania – poprawa umiejętności w wodzie
 • Pływackie plany treningowe – dla każdego
 • Trening pływacki dla sportowców
Nauka pływania od podstaw – trening dla początkujących

Chcesz poczuć się pewnie w wodzie i nauczyć się pływać od podstaw? Nie musisz się bać, nauka pływania jest łatwiejsza niż myślisz. Każdy z nas musiał kiedyś nauczyć się pływać, więc nie jesteś sam. Wiemy, jak ważne jest odpowiedzialne podejście trenera – tak, aby cały proces był przyjemny i przyniósł wymierne korzyści. Przeprowadzamy fachowe lekcje nauki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Skupiamy się na zajęciach indywidualnych. To właśnie w nich instruktor może poświęcić pełną uwagę uczniowi. Udostępniamy także możliwość skorzystania z treningów w grupie. W przypadku pojawienia się drugiej i trzeciej osoby, cena za grupową lekcję będzie niższa. Trening jest każdorazowo dostosowywany do umiejętności ucznia:

 

 • bazujemy na sprawdzonych planach nauczania, które pomogły już setkom osób;
 • już po kilku sesjach zyskasz umiejętności, które pozwolą Ci na samodzielne pływanie;
 • cały proces odbywa się pod bacznym okiem i przy bezpośredniej obecności trenera.
Doskonalenie techniki pływania – poprawa umiejętności w wodzie

Przygotowujesz się do pierwszego startu w zawodach albo chcesz udoskonalić swoją technikę pływacką? Jesteś w dobrym miejscu. Nasi doświadczeni trenerzy służą fachową pomocą i przygotowują zawodników do nowych wyzwań. Doskonalenie techniki pływania to proces, który wymaga cierpliwości, wysiłku i wiedzy. Zajęcia nauki i poprawy umiejętności pływania prowadzimy na basenie zlokalizowanym w Kompleksie Sportowym „Michał” w Siemianowicach Śląskich. Z kolei pozostałe treningi pływackie odbywają się w III Liceum Ogólnokształcącym Mistrzostwa Sportowego im. Bolesława Prusa w Sosnowcu. To jednak nie wszystko. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zorganizować zajęcia również w innych miastach na Górnym Śląsku.

Pływackie plany treningowe dla każdego

Wiemy, jak ważna jest motywacja i sukcesywne trzymanie się celów. Aby usystematyzować treningi i uczynić je w pełni zadowalającymi, regularnie przygotowujemy spersonalizowane plany treningowe. Są one tworzone przez nas każdego tygodnia, dzięki czemu ćwiczący jest pod stałą opieką profesjonalnego zespołu. To znakomita opcja dla osób, które wolą trenować samodzielnie. Plany treningowe dostosowywane są do potrzeb uczestnika. Bierzemy pod uwagę:

 

 • wyznaczony cel treningów,
 • stopień zaawansowania,
 • dostępność czasową,
 • dokonywane postępy.
Trening pływacki dla sportowców

Przygotowaliśmy specjalny program treningów pływackich dla sportowców, dzięki którym ćwiczący osiąga realny progres swoich umiejętności. Nasze indywidualne sesje z trenerem pozwolą Ci wyeliminować słabe punkty, znieść ograniczenia i uwydatnić przewagi. Trening jest zaplanowany tak, aby mógł skutecznie pomagać sportowcom w osiąganiu jeszcze lepszych wyników na basenie lub bezpośrednio na otwartej wodzie. Trenerzy na bieżąco wychwytują pojawiające się błędy i dokonują ich analizy. Każdy aspekt jest szczegółowo wyjaśniany – tak, aby trenujący wiedział, na czym musi się skoncentrować w przyszłości. Nasze indywidualne sesje z instruktorem pozwolą Ci skupić się na swoich potrzebach i szybko zauważyć pozytywne zmiany.

Kozak Team – pływanie. Oferta i kontakt

Pływanie jest niezwykle wartościowe, zarówno dla naszego zdrowia, jak i samodyscypliny. Aktywność w wodzie reguluje poziom stresu, poprawia kondycję fizyczną i wykazuje właściwości rehabilitacyjne. To wszechstronny sport, który rozwija człowieka na polu fizycznym i psychicznym. Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że indywidualne podejście robi różnicę. Nie wiesz, czy taka aktywność jest dla Ciebie? Przyjdź na nasz darmowy, grupowy trening pływacki i przekonaj się, że zdecydowanie warto! Jeśli masz jakieś pytania, to z miłą chęcią udzielimy na nie odpowiedzi. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony internetowej.