Indywidualne zajęcia, a może praca w grupie? Bez względu na to, co wybierzesz, mamy dla Ciebie kilkanaście rozwojowych propozycji treningowych. Przygotowaliśmy pełne zestawienie dostępnych zajęć, dzięki którym realnie poprawisz swoje umiejętności sportowe. Jako KOZAK TEAM zapewniamy elastyczność i dostosowanie naszych usług do Twojego harmonogramu i posiadanego budżetu. Wszystko po to, aby zapewnić Ci jak najlepsze doświadczenia treningowe.

Oferujemy atrakcyjne systemy zniżkowe dla nowych i stałych klientów. Nie masz pewności, która z opcji będzie dla Ciebie najlepsza? Jeśli szukasz nowych wyzwań, to zapraszamy Cię na pierwszy grupowy trening pływacki całkowicie za darmo. Zobaczysz, jak działamy od środka i jeśli chcesz – porozmawiasz z naszymi trenerami o swoich celach. To jednak nie wszystko! Jeśli zakupisz dwa treningi w tygodniu, to otrzymasz rabat w wysokości 10%. Koniecznie zapoznaj się z cennikiem:


zniżki:

Masz pytania, wątpliwości, sugestie? Nie wahaj się skontaktować – zawsze służymy radą. Jesteśmy w końcu tutaj, aby Ci pomóc w realizacji Twoich celów sportowych.